Web tasarımı

web-tasarimi

Hızla gelişen teknoloji dünyasında yerimizi almak ve ayak uydurmak, en azından bu hıza yetişmeye çalışmak, bireyler, kurum ve Kuruluşlar açısından yerlerini almak zorunlu hale gelmiştir. Bu doğrultuda yapılması gerekli olan yüzlerce, binlerce belki milyonlarca uygulama ve çalışma vardır. Ancak listenin en başında hiç şüphesiz günümüzün en etkili kitle iletişim aracı olan ”internet” gelmektedir. İnternet ortamında bireysel veya kurumsal olarak yer almanın yolu web tasarım, yazılım çalışmaları yaparak ve bu çalışmaları istediğiniz kitleye ulaştırmak için SEO çalışması ve Google reklamları vererek amacınıza ulaşmak olacaktır.

Web sitesi sizin veya şirketinizin Dünya’ya açılan en büyük kapısıdır. Günümüzün yüksek rekabet seviyesinde, başarılı olabilmek için en etkili tanıtım aracı olan internet sitesi, çok büyük kitlelere anında ulaşmanızı sağlayacak düşük maliyetli bir iletişim çalışmasıdır. Tanıtılamayan bir hizmet ya da bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı açıktır. Bu sebeple dijital dünyada yer almak bir zorunluluk haline geldi

Ürün, hizmet veya yaptığınız işleri pazarlamak amacıyla irtibata geçeceğiniz kişilerin ilk önce bakacağı yer internet’te web siteleri var mı, varsa sizin veya kurumunuzu temsil eden yüzünüz olacaktır. Profesyonel bir web sitesi ile daha güvenilir, daha kurumsal, daha yaratıcı bir görünüm kazanabilirsiniz. Web sitesi bulunmayan veya amatörce yapılmış bir web sitesine sahip olan şirketler güvenilirlikten uzak bir görünüm sergilemekte ve potansiyel müşterileri kaybetmektedir.