Hizmetlerimiz

Web tasarımı

web-tasarimi

Hızla gelişen teknoloji dünyasında yerimizi almak ve ayak uydurmak, en azından bu hıza yetişmeye çalışmak, bireyler, kurum ve Kuruluşlar açısından yerlerini almak zorunlu hale gelmiştir. Bu doğrultuda yapılması gerekli olan yüzlerce, binlerce belki milyonlarca uygulama ve çalışma vardır. Ancak listenin en başında hiç şüphesiz günümüzün en etkili kitle iletişim aracı olan ”internet” gelmektedir.

Ağ çözümleri

ag-cozumleri

Müşterilerimizin gereksinimleri değerlendirilerek Yerel ve Uzak Alan Ağı iletişim hizmetleri ihtiyaçları Bilsoft Bilgisayar tarafında, hizmet ve kalite anlayışı ile uzman personelimiz tarafında sunulmaktadır.

Konusunda uzman personelimiz, Cisco, HP, 3COM ve Juniper gibi network konusunda ürün ve teknoloji üreten firmaların ürünlerine hakim ve konusunda eğitimli ekibimiz ile ilgili ürünlerin kurulması, devreye alınması ve satış sonrası teknik destek verilmesi konularında hizmet sunmaktadır.

Özel yazılım

ozel-yazilim

Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz.

Proje danışmanlığı

proje

Bilsoft Bilgisayar, Proje ve Kurumsal Çözümler ekibi müşterilerinde mevcut sistemlerin analizi ve bu sistemlerin raporlanmış bir fotoğraf şeklinde çıktısının sunulması ,bu çıktıya ilişkin mevcut sistemlerin efektif kullanılabilmesi adına yapının iyileştirilmesine ilişkin öneriler sunmaktadır.

Bilişim danışmanlığı

bilisim-danismanligi

Bilsoft Bilgisayar müşterileri için çözüm, danışmanlık ve hizmet üretirken müşteri tarafında yüzde yüz memnuniyeti ilke edinmiş ve yapısını bu yönde biçimlendirmiştir. Bünyesinde bulunan, her biri konusunda uzman, uzmanlıkları sertifikalaştırılmış ve yaptıkları önemli projeler ile bu bilgi birikimlerine değer katmaya devam eden, alanında kendisini sürekli güncel tutan mühendisler ile en iyi hizmeti sunabilmektedir.

Bakım anlaşmaları

hizmetler

Bilsoft Bilgisayar, müşterilerine sunmuş oldugu bakım anlaşması hizmetini sorun olduğunda müdehale eden değil, iş sürekliliğini sağlamak için mevcut sistemlerin izlenebilir ve raporlanabilir olmasından kaynaklı problem yaşanmadan önce, öngörülerek gerekli tedbirlerin önceden alınması ve bu tedbirlerinde bünyesinde bulundurduğu uzman ekibine yaptıgı yatırmlar ile ortaya koymaktadır. Bakım Anlaşması modellerimiz; Uzaktan Destek Hizmetleri, Yerinde Destek Hizmetleri, Destek Personeli Bulundurma Hizmetleri, Periyodik Bakım Hizmetleri seçeneklerinden yaralanabilirsiniz.

Teknik servis hizmetleri

teknik-servis
Bilsoft Bilgisayar HP, IBM, Lenovo gibi öncü markaların teknik onarım, bakım ve servis hizmetlerini müşterilerinin ayağına getiriyor.Hizmeti sunulan bu çözümler için kendi teknik ekibininde iş gücünü kullanarak arıza tespit işlemlerini kendi onarım merkezinde gerçekleştirip servise göndermeden önce yedeklemelerin yapılmasına ilişkin gerekli çalışmaları titizlikle gerçekleştirmektedir.